arrow_back
Dyrektor

mgr Krystian Kopciał

Współtwórca marki ‘Klinika Biały Kamień’, współzałożyciel dwóch klinik - w Warszawie i Nowym Mieście, aktualnie dyrektor zarządzający Kliniki w Nowym Mieście.

Misja

Współtworzy i koordynuje działaniami w ramach planowania strategicznego firmy, specjalizuje się w Digital marketingu i docieraniu do odbiorców za pośrednictwem kanałów cyfrowych; odpowiada również za budowanie świadomości marki, misję i jej realizację, zarządza zespołami ekspertów z różnych dziedzin – UX, UI, deweloperami, programistami, kierownikami działów.

Jego marzeniem jest stworzenie sieci najbardziej przyjaznych pacjentom klinik w Polsce.

Cele

Ukończył Zarządzanie i dowodzenie w Akademii Obrony Narodowej w Warszawie.

Zanim wziął pod swoje skrzydła zarządzanie Kliniką Biały Kamień w Warszawie (2019 r.), pracował w Ministerstwie Zdrowia, gdzie odpowiadał za realizację statutowych zadań biura oraz współtworzył powstający wówczas system elektronicznego obiegu dokumentacji.

Uwielbia współpracować z ludźmi w projektach, zwłaszcza tych, które mają misję i reprezentują szczytne idee. W swoim zespole stawia na ludzi zdecydowanych, konkretnych, którzy sprawdzają się w działaniu. Ceni kreatywność i innowacyjność, dlatego rozmowy, „burze mózgów” i planowanie zadań to jego żywioł.

Za najbardziej inspirującą uważa książkę „Zaczynaj od dlaczego. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania” Simona Sineka.

Mgr Krystian Kopciał

Współpracownicy mówia o nim: “wizjoner”, “człowiek orkiestra” - i mają rację!

Prywatnie tata Jana i Antka, którym poświęca każdą wolną chwilę. Zapytany o to, co chciałby im przekazać, odpowiada z dumą, że “wszystko, co wiem i czego się jeszcze dowiem, żeby mogli czerpać z moich doświadczeń i być lepszymi dla świata.”